Powitanie

Witamy na stronie Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 2 im. św. Józefa Patrona Rzemieślników w Chojnicach.
W naszym Zespole mamy następujące szkoły: Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2 oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna
Chojnice ul. Angowicka 45
telefon: (052) 397-24-71
telefon/Fax: (052) 397-34-75
zsp2@chojnice.pl

Godziny do dyspozycji dla rodziców

GODZINA DO DYSPOZYCJI DLA RODZICÓW


Nazwisko i imię
nauczyciela

termin

Nr sali

Zenker Maciej

Środa 12.30

K1

Wiśniewska Teresa

Środa 13.20

10

Kosidowska Daria

Czwartek 9.50

Pokój nauczycielski

Kołak Iwona

Wtorek 14.05

Pokój nauczycielski

Heyser- Borau Wioletta

Poniedziałek 14.05

4

Sledz Patrycja

Środa 15.00

Pokój nauczycielski

Sochan Karolina

Czwartek 9.50

Pokój nauczycielski

Popiel Debbert Janina

Środa 14.04

Pokój nauczycielski

Borzyszkowski Jacek

Czwartek 14.05

11

Jaworski Maciej

Wtorek 10.35

Pokój nauczycielski

Sokoliński Dariusz

Poniedziałek 8.45

6

Kosecki Krzysztof

Wtorek 8.00

Pokój nauczycielski

Chlasta Barbara

Środa 10.40

Pokój nauczycielski

Chlasta Rafał

Środa 9.35

Pokój nauczycielski

Datta-Szank Ewa

Piątek 11.30

Pokój nauczycielski

Hałuszkiewicz Joanna

Środa 12.45

Pokój nauczycielski

Jarczyńska Grażyna

Środa 11.30

Pokój nauczycielski

Szynwelski Piotr

Wtorek 11.30

Pokój nauczycielski

Franckowski Kazimierz

Wtorek 10.40

Pokój nauczycielski

Bonik Józef

Poniedziałek 10.40

Pokój nauczycielski

Hope Anna

Czwartek 13.20

16

Hałuszkiewicz Jacek

Godziny pracy pedagoga

Jachnik Justyna

Godziny pracy pedagoga

Jezierska- Szmyt Aleksandra

Godziny otwarcia biblioteki

Rychłowski Tomasz

Piątek 10.40

Pokój nauczycielski

Laniecki Marcin

Czwartek 10.35

Pokój nauczycielski

Knut Marian

Poniedziałek 13.20

Pokój nauczycielski

Opas Adrianna

Godziny otwarcia biblioteki

Szczepańska Hanna

Wtorek 13.20

Pokój nauczycielski

 

Zajęcia pozalekcyjne 2014

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE


Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć
pozalekcyjnych

termin

Nr sali

Wiśniewska Teresa

Koło matematyczne

10

Kosidowska Daria

Koło teatralne

Piątek 15.00

8

Kołak Iwona

Koło gastronomiczne

Poniedziałek 15.45

13

Heyser- Borau Wioletta

Koło j. angielskiego

Poniedziałek 15.00

4

Sledz Patrycja

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

Czwartek 15.00

3

Sochan Karolina

Koło j. angielskiego

Poniedziałek 15.00

3

Borzyszkowski Jacek

Koło wos

Czwartek 15.00

11

Jaworski Maciej

Koło wędkarskie

Piątek 15.45

11

Sokoliński Dariusz

Koło ratownictwa przedmedycznego

Środa 15.00

6

Kosecki Krzysztof

Chlasta Barbara

Chlasta Rafał

Datta-Szank Ewa

Gakan Maciej

Wróblewska Sylwia

SKS

Wtorek 15.00

Sala Park Wodny

Hałuszkiewicz Joanna

Jarczyńska Grażyna

Szkolne koło sprzedawców

Poniedziałek 15.00

12

Szynwelski Piotr

Koło przedmiotów spożywczych

Środa 15.00

1

Franckowski Kazimierz

Koło fizyczno- chemiczne

Wtorek 15.00

5

Bonik Józef

Koło ślusarskie

Czwartek 15.00

15

Hope Anna

Koło fryzjerskie

Środa 15.00

16

Hałuszkiewicz Jacek

Koło młodzieżowych liderów

Czwartek 15.00

Św.

Jachnik Justyna

Koło socjoterapii

Cały rok

Jezierska- Szmyt Aleksandra

Zaj. biblioteczne

Cały rok

Rychłowski Tomasz

Koło religijne

Piątek 15.00

6

Laniecki Marcin

Knut Marian

Koło teologiczne

Poniedziałek 15.00

2

Opas Adrianna

Koło j. angielskiego

Środa 14.00

3

Zenker Maciej

Koło informatyczne

Czwartki 15.00

K1

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15


klasy II i III godz. 8:00

klasy I godz. 8:45

zbiórka dla klas I na boisku szkolnym

Zakończenie roku szkolnego 2014

 

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
27 CZERWCA 2014

Lp.
Wychowawca
Oddział
Sala
Godz.
1.
Anna Hope
1A
16
9.00
2.
Krzysztof Kosecki
1B
6
9.00
3.
Piotr Szynwelski
1C
15
9.00
4.
Krzysztof Kosecki
1D
6
9.30
5.
Iwona Kołak
1E
7
9.00
6.
Joanna Hałuszkiewicz
1F
12
9.00
7.
Daria Kosidowska
1G
8
9.15
8.
Julita Zenker
1H
świetlica
9.00
9.
Julita Zenker
2A
świetlica
9.00
10.
Maria Markowska
2B
14
9.00
11.
Hanna Szczepańska
2C
9
9.00
12.
Dariusz Sokoliński
2D
2
9.00
13.
Iwona Kołak
2E
7
9.30
14.
Teresa Wiśniewska
2F
10
9.00
15.
Joanna Hałuszkiewicz
2G
12
9.30
16.
Daria Kosidowska
2H
8
9.00

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego dla klas III

13 czerwca 2014 o godz. 8:00

w świetlicy szkolnej

Drzwi Otwarte 2014

Drzwi Otwarte -serdecznie zapraszamy

11 kwietnia 2014 r.

w godz. 9.00 - 13.00

Terminy do dyspozycji dla rodziców

LP.

NAUCZYCIEL

TERMIN

1

Jacek Hałuszkiewicz

Od poniedziałku do piątku do 13.00

2

Anna Hope

Piątek 11.30-12.20

3

Karolina Sochan

Środa 9.45-10.30

4

Dariusz Sokoliński

Piątek 9.00-9.45, wtorek 14.05-15.00

5

Daria Kosidowska

Wtorek 9.45-10.30

6

Joanna Hałuszkiewicz

Czwartek 12.25-13.20

7

Wioletta Heyser- Borau

Piątek 13.10-14.00

8

Joanna Walczak

Czwartek 12.30-13.30

9

Jacek Borzyszkowski

Piątek 15.00-15.45

10

Maciej Zenker

Poniedziałek 15.00-15.45

11

Krzysztof Kosecki

Środa 9.00-10.00

12

Piotr Szynwelski

Piątek 9.40-10.40

13

Teresa Wiśniewska

Czwartek 10.30-11.20

14

Hanna Szczepańska

Poniedziałek 8.00-8.45

15

Józef Bonik

Poniedziałek 8.50-9.35

16

Sławomir Szczepański

Czwartek 13.10-14.00

17

Iwona Kołak

Środa 10.30-11.15

18

Janina Popiel- Debbert

Środa 10.30-11.15

19

Barbara Chlasta

Środa 14.00-15.00

20

Rafał Chlasta

Środa 12.10-13.00

21

Ewa Datta- Szank

Środa 10.00-11.00

22

Maria Markowska

Środa 14.05-14.55

23

Romuald Szmyt

Poniedziałek 10.30-11.15

24

Kazimierz Franckowski

Czwartek 12.25-13.10

25

Tadeusz Galikowski

Czwartek 10.30-11.15

26

Marcin Laniecki

Wtorek 10.30-11.15

27

Marcin Szulc

Środa 10.30-11.15

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2013 2014

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE


Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

termin

Nr sali

Wiśniewska Teresa

Kółko wyrównawcze z matematyki

Poniedziałek 14.15

10

Kosidowska Daria

Kółko teatralne

Czwartek 15.00

Czwartek 14.10

św.

Kołak Iwona

Heyser- Borau Wioletta

Kółko wyrównawcze
z j. angielskiego

Piątek 13.20

4

Sochan Karolina

Englisch club- koło

j. angielskiego

Czwartek 15.00

3

Borzyszkowski Jacek

Koło wiedzy o społeczeństwie i historii

Poniedziałek 15.00-15.45

11

Sokoliński Dariusz

Koło ratownictwa przedmedycznego

Czwartek 15.00-15.45

6

Kosecki Krzysztof

SKS

Wtorek 15.30-17.00

Środa 17.00-19.00

Sala Sportowa Park Wodny

ZSP nr 1 Chojnice

Chlasta Barbara

Chlasta Rafał

Sczepański Sławomir

Datta-Szank Ewa

Hałuszkiewicz Joanna

Koło przedsiębiorczości

Środa 15.45

12

Szynwelski Piotr

Koło przedmiotów spożywczych

Poniedziałek

15.00-16.00

1

Szmyt Romuald

Koło modelarskie

Poniedziałek

14.00-15.00

K2

Franckowski Kazimierz

Koło fizyko-chemiczne

Wtorek
14.10-14.55

5

Bonik Józef

Koło technologii i rysunku

piątek 13.10-14.00

15

Hope Anna

Warsztaty fryzjerskie

Środa 12.25-13.10

16

Zenker Maciej

Gry i zabawy sieciowe

Środa godz. 17.00

K1

Jaworski Maciej

Koło wędkarsko-ekologiczne

Wtorek 15.45-16.30

11

Galikowski Tadeusz

Koło Caritas

Parafia pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela

Jezierska- Szmyt Aleksandra

Biblioteka

Cały rok

Hałuszkiewicz Jacek

Koło młodych liderów

czwartek 13.00-14.00

9

Marcin Szulc

Koło biblijne

Wtorek 15.00-15.45

2

Markowska Maria

Koło przedsiębiorczości

Środa 15.45-16.30

12

Opas Adrianna

Koło wyrównawcze z j. angielskiego

Środa 14.00-14.45

3

Szczepańska Hanna

Koło j. rosyjskiego

Wtorek 15.00-15.45

9

Popiel- Debbert Janina

Koło j. niemieckiego

Środa 14.10-15.10

7

 

Spotkanie z rodzicami

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

w dniu 18 września 2013 godz. 1530, 1615


Lp.

Wychowawca

Oddział

Sala

Godz.

1.

Anna Hope

1A

16

15:30

2.

Ewa Datta-Szank

1B

11

15:30

3.

Piotr Szynwelski

1C

15

15:30

4.

Krzysztof Kosecki

1D

6

15:30

5.

Iwona Kołak

1E

7

15:30

6.

Joanna Hałuszkiewicz

1F

12

15:30

7.

Daria Kosidowska

1G

8

15:30

8.

Julita Zenker

1H

świetlica

15:30

9.

Julita Zenker

2A

Świetlica

15:30

10.

Maria Markowska

2B

14

15:30

11.

Hanna Szczepańska

2C

9

15:30

12.

Dariusz Sokoliński

2D

6

16:15

13.

Iwona Kołak

2E

7

16:15

14.

Teresa Wiśniewska

2F

10

15:30

15.

Joanna Hałuszkiewicz

2G

12

16:15

16.

Daria Kosidowska

2H

8

16:15

17.

Teresa Wiśniewska

3A

10

16:15

18.

Maria Markowska

3B

14

16:15

19.

Hanna Szczepańska

3C

9

16:15

20.

Sławomir Szczepański

3D

15

16:15

21.

Jacek Hałuszkiewicz

3J

11

16:15

 

Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego 02.09.2013

klasy III godz.9:00

klasy II  godz.9:45

klasy I   godz. 10:30 - boisko szkolne

Wygenerowano w sekund: 0.01
140,598 Unikalnych wizyt